O Fanklubie

Rihanna Daily Polska (znany też jako Rihanna Polska) to jedyny oficjalny fanklub Rihanny w Polsce! Posiadamy oficjalną akredytację. Współpracujemy z samą Rihanną oraz jej ekipą – Roc Nation, Def Jam, Universal Music Group, Universal Music Polska!

Rihanna Daily Polska ma za zadanie informować fanów o wszelkich działaniach piosenkarki. Zamieszczamy tylko rzetelne informacje. Nie publikujemy plotek.

Nasz fanklub ma ponadto za zadanie skupiać w grupie fanów Rihanny w Polsce – dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko informować Was o różnych sprawach, ale także działać!

 

Rihanna Daily Polska to polskojęzyczna wersja oficjalnej fanstrony RihannaDaily.com, będącej częścią Roc Nation. RD zostało założone właśnie w Polsce! Rihanna Daily nie jest zwykłą stroną tworzoną przez fanów. Jesteśmy oficjalnym kanałem promocyjnym zatem informacje, które zamieszczamy są wielokrotnie poddane ścisłym kryteriom (np. moment kiedy jakaś informacja może zostać zamieszczona). Jednak możecie być pewni, że informacje, które tutaj znajdziecie są na 100% pewne.