Skrót newsów: lipiec 2018

Wakacje trwają w najlepsze! Mimo to, sprawdzamy, co ciekawego wydarzyło się w lipcu 2018 r. Nie mogło zabraknąć urodowych i modowych nowości!

  • Na początku miesiąca premierę miały nowe kosmetyki Fenty Beauty. Tym razem były to Flyliner oraz paletka z cieniami Moroccan Spice. Tymczasem już jutro w sprzedaży pojawi się limitowana edycja rozświetlacza Killawatt. #DIAMONDBALLOUT to rozświetlacz stworzony z okazji dorocznej imprezy charytatywnej. Po otwarciu kosmetyku ujrzymy logo Clara Lionel Foundation. Dochód ze sprzedaży rozświetlacza zostanie w 100% przekazany na rzecz CLF. Zachęcamy do wsparcia akcji!
  • W lipcu pojawiły się też nowości w kolekcji Savage x Fenty. To kolekcje #UCUTE oraz #DAMN. Premierę miały też różne akcesoria.
  • Piosenka Lemon śpiewana przez N.E.R.D oraz Rihannę otrzymała nominacje do MTV Video Music Awards 2018! Powalczy w kategorich Best Collaboration i Best Editing. Gala odbędzie się już 20. sierpnia w Nowym Jorku.
  • Przypominamy, że czwarta edycja imprezy charytatywnej Diamond Ball odbędzie się już 13. września 2018 r. w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *