Rihanna jedną z najbardziej wpływowych osób według Time!

Magazyn Time ujawnił niedawno listę „100 najbardziej wpływowych osób 2018 roku”. Rihanna znalazła się wśród nich! To wielkie wyróżnienie, w dodatku w pełni zasłużone. W końcu Rih jest aktywna w tak wielu dziedzinach. Na temat Rihanny wypowiedziała się pięknymi słowami sama Adele:

Właściwie nie pamiętam, kiedy po raz pierwszy spotkałam Rihannę. Prawdopodobnie doznałam wtedy szoku. Jest tylko rok starsza ode mnie, ale mam wrażenie, że jest ze mną od zawsze. Jej rozwój artystyczny jest stały, naprawdę zasłużony i naturalny. Wdarła się szturmem na scenę muzyczną z hitem „Pon De Replay” w 2005 roku, taka młoda i zachwycająco piękna. Potem wydała jeszcze lepszą „Umbrellę”. Od tego momentu była już wszędzie i do dzisiaj nie zwalnia tempa. Wypracowała swój własny sposób na sukces. Innowacyjny i przełomowy świat Rihanny, to taki, w którym nikt nie może czuć się bezpiecznie i nikt nie odważy się na jego kopiowanie. Artystka tworzy własne zasady i nimi się kieruje.

Kiedy tylko ją spotykam, jest elegancka, lojalna, zabawna. Kiedy ktoś robi jej zdjęcie, ona zawsze opiewa blaskiem i sprawia, że przez kilka kolejnych minut czujesz się oszołomiony. Jednak w tym wszystkim twardo stąpa po ziemi. Jest nieustraszona i zawsze ma odpowiednie podejście. Jest i będzie z nami na zawsze.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *