Skrót newsów: listopad 2017

Listopad dopiero co się zakończył. Z tej okazji czas na mały skrót newsów z ostatniego miesiąca! A wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy. Zapraszamy!

  • Pojawiła się nowa kolekcja skarpet dla Stance! Jest to świąteczna edycja. Z tego też powodu stylem i kolorem nawiązują do zbliżających się świąt. Nasz ulubiony wzór to zdecydowanie Rhenna! Szczegóły znajdziecie tutaj.
  • Rihanna poprowadzi wspólnie z Amal Clooney i Donatellą Versace Met Galę 2018! Impreza odbędzie się w maju 2018 roku w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.
  • Kolejne nowości kosmetyczne! Do kolekcji Fenty Beauty dołączyła płynna szminka Stunna Lip Paint. Soczyście czerwona! Prawdziwy niezbędnik każdej kobiety!
  • Rihanna pojawiła się na okładce grudniowego Vogue Paris! A dokładnie trzech okładkach. Wszystkie robią wrażenie. Jednak jeszcze większe wrażenie robi sama sesja zdjęciowa, której zdjęcia ujrzały światło dzienne całkiem niedawno. Fotki znajdziecie m.in. na naszym Facebooku – Rihanna Poland.
  • Jeden miesiąc i dwie okładki? To możliwe! Artystka pojawiła się też na okładce Dazed Magazine. Mogliście zobaczyć ją na Instagramach @rihannapolandofficial czy też @badgalriri.
  • W listopadzie ogłoszono też nominacje do Grammy 2018. Piosenka „Loyalty”, którą Kendrick Lamar wykonuje wspólnie z Rihanną otrzymała nominację w kategorii Best Rap/Sung Performance. Gala odbędzie się 28. stycznia 2018 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku.
  • Ostatnie szczególne wydarzenie, to nadanie nowej nazwy jednej z ulic na Barbadosie. A dlaczego szczególne? Bo ulica nosi teraz nazwę Rihanna Drive! Z tej okazji sama Rihanna pojawiła się na swojej rodzinnej wyspie, by uczcić to wydarzenie. Jesteśmy dumni!

Kolejna okładka w tym miesiącu! #Rihanna x #Dazed 💖

Post udostępniony przez Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *