Rihanna z nagrodą Parsons School of Design

Rihanna otrzymała kolejną nagrodę za swoją działalność charytatywną! Po Harvard’s Humanitarian of the Year Award przyszedł czas na nagrodę od Parsons School of Design. Artystka została doceniona za swoją działalność filantropijną, a także za zasługi w przemyśle modowym. Gdy artystka przemawiała do widowni, mówiła m.in. jak ważne jest, by inwestować w millenialsów:

Wydaje mi się, że nie jesteście z siebie wystarczająco dumni. Powinniście być zadowoleni z każdego aspektu, zarówno Waszego pozytywnego rozwoju, jak i drobnych niepowodzeń. Powinniście szczycić się swoją kreatywnością, nielękliwością, a także zawziętością i determinacją. Musicie doceniać każdy wysiłek, który wkładacie w budowanie swojej przyszłości. Moim zdaniem, często nie stawiamy na młodych, chociaż powinniśmy. W końcu nasza przyszłość jest w ich rękach!

Tego samego wieczoru, Rihanna i Donna Karan ogłosiły zwycięzców nowego projektu, którego celem jest stworzenie kolekcji gadżetów dla fundacji Rihanny – Clara Lionel Foundation – która, jak wiemy, zajmuje się wspieraniem projektów edukacyjnych i zdrowotnych na całym świecie. Trzech uczniów szkoły Parsons zostanie wysłanych tego lata na Haiti, by z lokalnymi projektantami stworzyć wspomniane gadżety. Zdjęcia z imprezy możecie oglądać poniżej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *