Współpraca Rihanny i Manolo Blahnik

5 maja do sprzedaży trafiła kolekcja butów “Denim Desserts” zaprojektowana przez Rihannę we współpracy z Manolo Blahnik w nakładzie 400 par. Kolekcja zawiera sześć podstawowych modeli butów w różnych odcieniach jeansu, ich ceny mieszczą się w przedziale od $767 do $3,483. Wysokie kozaki mogliśmy już zobaczyć prezentowane przez Rih w jej codziennym stylu oraz na zdjęciach dla magazynu Vogue. Buty można nabyć poprzez stronę internetową www.manoloblahnik.com oraz w sklepach Manolo w Londynie, Nowym Jorku czy Hong Kongu.

Zawsze uwielbiałam buty od Manolo Blahnik. To najbardziej luksusowe i ponadczasowe buty jakie istnieją! Jego projekty sprawiają, że kobiety nosząc je czują się niesamowicie. Możliwość współpracy z nim i połączenia naszych wrażliwości było spełnieniem marzeń! – Rihanna o współpracy.

Sam Manolo również wypowiedział się na temat wspólnego tworzenia kolekcji:

– To naprawdę bardzo ekscytująca współpraca, jestem pod wrażeniem jej efektów. Praca z Rihanną była niesamowita, jej energia, pasja, kreatywność i styl znalazły swoje odzwierciedlenie w projektach, co przyniosło wspaniałe efekty, które, mam nadzieję, zostaną docenione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *