Nowa odsłona strony

Witamy po krótkiej przerwie! Strona powraca z nową, odświeżoną szatą graficzną! Od teraz chcielibyśmy, aby nasza strona była bardziej dynamiczna. Pragniemy, żeby więcej fanów mogło brać udział w jej tworzeniu – z tego powodu od teraz gorąco zachęcamy wszystkich do udostępniania na Facebooku artykułów, które podobają się Wam najbardziej – dzięki temu będziemy wiedzieli czego oczekujecie od nas jako redaktorów strony. Na górze strony znajdziecie nowe zakładki:

  • Popularne – najczęściej udostępniane przez Was artykuły
  • Hot – najczęściej wyświetlane artykuły
  • Trending – artykuły, które aktualnie cieszą się największą popularnością

Powróciliśmy do standardowego systemu komentarzy wymagającego zarejestrowania na stronie. Jest to spowodowane pojawieniem się na stronie mini forum – za pomocą jednego konta będziecie mogli dodawać nowe posty, odpowiedzi jak również komentarze pod naszymi postami.

Chcielibyśmy zachęcić Was do większej dyskusji oraz nie koncentrowaniu się wyłącznie na portalach społecznościowych. Od teraz jeżeli będziecie mieli jakieś pytania do naszej ekipy – możecie je zadać na forum.

Pragniemy otworzyć stronę na nowe treści – zatem jeżeli chcielibyście, aby Wasz artykuł pojawił się na stronie głównej – wystarczy, że dodacie go wcześniej na forum – tak jak pisaliśmy – chcielibyśmy, żeby nasza strona przestała być wyłącznie stroną z newsami, a zamieniła się w portal, w którym mogą uczestniczyć wszyscy fani i będzie to główne miejsce spotkań PolishNavy!

Pracujemy obecnie również nad nową zawartością zatem jeżeli macie jakieś propozycje co powinno się znaleźć na stronie z góry dziękujemy za Wasze komentarze!

Mamy nadzieję, że zmiany się Wam spodobają!

Jeden komentarz

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *