Luty 2016

Podsumowanie miesiąca

W naszym nowym cyklu będziemy starali się pod koniec każdego miesiąca podsumowywać najważniejsze informacje i newsy z ostatnich tygodni. Jeżeli podoba Wam się taka propozycja koniecznie udostępniajcie post na Facebooku!

LUTY 2016

Work numerem 1 na Billboardzie

Luty rozpoczął się dla RiRi bardzo pozytywnie, gdyż jej najnowszy singiel „Work” uplasował się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych singli w USA. Tym samym jest to 27. utwór w jej karierze, który dotarł na taką pozycję. Kolejne tygodnie przyniosły jeszcz większy sukces. „Work” stał się 14. #1 w karierze Rihanny – tym samym ma obecnie już więcej hitów niż Michael Jackson. Rihanna jest jedyną artystką, która zadebiutowała w tym tysiącleciu, która znalazła się w czołówce artystów z największą ilością singli #1!!

Występ na BRIT Awards

Rihanna została ogłoszona jako jedna z artystek występujących na tegorocznej gali BRIT Awards!! RiRi pojawiła się na gali mimo braku nominacji. Tym samym chciała wynagrodzić fanom nieobecność w ubiegłym roku spowodowaną nagłą chorobę jednego z bliskich członków jej ekipy.
Rihanna rozpoczęła swój występ „Consideration” wraz z SZA. Później płynnie przeszła do „Work”, a na scenę wkroczył Drake. Mimo przebytej dopiero co choroby RiRi poradziła sobie „śpiewająco”, a występ został ogłoszony jako jeden z najciekawszych punktów gali!

Rihanna w programie Ellen

Rihanna pojawiła się w programie Ellen DeGeneres. Na kanapie zasiadła razem z Georgem Clooneyem, gdzie odpowiedziała na pytania prowadzącej. Poza wizją zaśpiewała również singiel „Livin’ On A Prayer” Bon Jovi. Ten występ możecie znaleźć na YouTube.

ANTI w sklepach

Na początku miesiąca ANTI ukazał się już w formie fizycznej w większości państw na świecie. Opóźnienie było spowodowane całą tajemnicą, którą był owiany album. Brak płyty na CD w sklepach nie przeszkodził Rihannie jednak w zdobyciu pierwszego miejsca na Billboard! Tym samym był to drugi raz w karierze, kiedy zdobyła szczyt listy podsumowującej najchętniej kupowane albumy w USA! RiRi odebrała także z rąk prezesa RIAA wyróżnienie za sprzedanie ponad 100 milionów piosenek oraz platynową płytę za ANTI.

„Needed Me” na Billboardzie

Kolejny utwór z albumu niespodziewanie zadebiutował na liście Billboard Hot 100. „Needed Me” to jedna z ulubionych piosenek fanów o czym bez wątpienia świadczy tak wielkie zainteresowanie utworem. To właśnie za sprawą pobrań i odsłuchań utworu w serwisach digitalowych umożliwił piosence debiut na liście.

Nowy utwór z Kanye – „Famous”

Kanye West niespodziewanie zaprezentował utwór „Famous”, w którym mogliśmy usłyszeć wokal Rihanny. Utwór pojawił się na długowyczekiwanej płycie muzyka „The Life of Pablo”. Po raz pierwszy Kanye zaprezentował go podczas odsłuchu płyty w Madison Square Garden. Następnie utwór pojawił się na Tidal.

Nowa kolekcja Fenty dla Puma

Rihanna zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję ubrań dla Pumy podczas nowojorskiego tygodnia mody! Pokaz zyskał dużą aprobatę w świecie mody. Na pokazie pojawiła się sama redaktor naczelna amerykańskiego Vogue – Anna Wintour.

Gala MusiCares Person of The Year

Rihanna wystąpiła na gali 2016 MusiCares Person of The Year, która uhonorowała działalność Lionela Richie. RiRi wykonała cover słynnego przeboju Lionela „Say You, Say Me”.

Odwołany występ na Grammy

Przykrą wiadomość usłyszeliśmy w trakcie rozdania nagród Grammy. Ze względu na zły stan zdrowia i niebezpieczeństwo podrażnienia strun głosowych, Rihanna zmuszona była na odwołanie występu na gali. Według doniesień miała wykonać utwór „Kiss It Better”.

ANTI World Tour rozpocznie się z opóźnieniem

Zły stan zdrowia wpłynął także na trasę koncertową. Rihanna zmuszona była na przesunięcie pierwszych kilku dat koncertów w USA na późniejszy termin. Niestety ten ruch kolidował także z rozpoczęciem trasy w Europie. Ze względu na programy techniczno-logistyczne daty koncertów m.in. w Amsterdamie, Czechach i Berlinie musiały zostać przełożone na inny termin. Co za tym idzie w niektórych przypadkach musiała zostać zmieniona arena mimo praktycznie wyprzedanych biletów na dane koncerty.

Urodziny Rihanny

20 lutego Rihanna świętowała swoje 28 urodziny! RiRi spędziła ten dzień wraz z przyjaciółmi w Los Angeles. W tym roku ze względu na zły stan zdrowia urodziny świętowała na kolacji z najbliższymi.

Teledysk „Work”

Pod koniec miesiąca RiRi zaprezentowała podwójny teledysk „Work”! W pierwszej wersji widzimy klip zainspirowany produkcjami Sean Paula. Obraz nakręcony został w Kanadzie w jednej z najpopularniejszych lokalizacji wśród społeczności karaibskiej. Nic więc dziwnego, że udało jej perfekcyjnie oddać klimat Karaibskiej imprezy. W drugiej wersji widzimy już wyłącznie Rihannę i Drake. Na pomysł na tę wersję wpadła sama Rihanna, której bardzo spodobał się koncept „różowego pokoju”. Tym samym zrezygnowała z wcześniejszego konceptu teledysku.

Nowe buty w sprzedaży

W sprzedaży ukazały się nowe buty The Trainer sygnowane nazwiskiem Rihanny.

Jeden komentarz

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *