Rihanna ogłasza ANNUAL DIAMOND BALL!

Rihanna ogłosiła właśnie datę drugiego już Annual Diamond Ball. Podczas zeszłorocznego balu zebrano ponad 2 miliony dolarów, które zostały przekazane do Centrum Onkologii i Medycyny Nuklearnej w Szpitalu Królowej Elżbiety na Barbadosie. Rihanna wraz z  Clara Lionel Foundation wspierają modernizację Centrum Onkologii i Medycyny Nuklearnej, dzięki czemu lekarze mają odpowiedni sprzęt i mogą walczyć z rakiem. Nowotwór to choroba, na którą umiera najwięcej osób na Barbadosie.

Bal, który poprowadzi Kevin Hart, odbędzie się 10 grudnia 2015 roku w Barker Hangar w Santa Monica w Kalifornii. Na balu pojawi się około 650 osób.

Lionel Clara Foundation działa na rzecz poprawy jakości życia społeczności na całym świecie w dziedzinie zdrowia, edukacji, sztuki i kultury. Więcej znajdziecie na stronie claralionelfoundation.org

rihanna_savethedate_KH-page-001
 

W zeszłym roku Rihanna zorganizowała pierwszy Annual Diamond Ball. Zbiórka z tego balu została przekazana Clara Lionel Foundation, która została założona w 2012 roku na cześć dziadków Rihanny Clary i Lionela Braithwaite. Podczas zeszłorocznego balu Rihanna wystąpiła wraz z orkiestrą na żywo. Gwiazda dała niesamowity występ. Gospodarzem był Jim Kimmel. W Annual Diamond Ball wzięli udział m.in.: Salma Hayek, Ellen Pompeo, Kim Kardashian, Kris Jenner, Big Sean, Ne-Yo.

W imieniu Clara Lionel Foundation Rihanna pragnie podziękować wszystkim za uczestnictwo i wsparcie CLF w inauguracyjnym balu oraz zaprosić na kolejną odsłonę Annual Diamond Ball.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *