Rihanna w kampanii Dior!

dior-rihanna-secret-garden02
Dior postanowił zaprosić do współpracy Rihannę przy kampanii „Sekretny Ogród IV”. Zdjęcia wykonał Steven Klein. Cała kampania i krótkometrażowy filmik z Wersalu pojawi się już 18 maja. Rihanna tym samy dołączyła do Charlize Theron, Natalie Portman, Marion Cotillard i Jennifer Lawrence, które  były twarzami poprzednich części kampanii „Sekretny Ogród”.

Dior zapytany o to co zaprojektował dla Rihanny i jak ostry wizerunek gwiazdy pop pasuje do obecnych twarzy marki, dyrektor generalny Dior Sidney Toledano powiedział: „Jeniifer jest również ostra. W tym krótkim filmie [Rihanna] wiedziała jak pracować w Wersalu. Ona ma ten rodzaj elegancji- widzieliśmy to od początku- i później zaskakuje. Ona może być nieprzewidywalna i my to lubimy. To część jej osobowości.”

Rihanna pojawiała się bardzo często na pokazach mody Rafa Simons’a z Dior. Piosenkarka jest również wielkim fanem jego własnej kolekcji. Czy związek Rihanna-Dior będzie trwał dalej? Wszystko jest do ustalenia.

Rihanna's Secret Garden IV campaign for Dior, shot by Steven Klein.

To już czwarta odsłona kampanii „Sekretny Ogród”, która rozpoczęła się w 2012. Zdjęcia wykonali Inez van Lamsweerde and Vinoodh Matadin. Rihannę wystylizował Mel Ottenberg, z którym gwiazda stale współpracuje. Rihanna ma na sobie ubrania z kolekcji Esprit Dior, która została zaprezentowana w Tokio w grudniu 2014. Nocna sesja odbyła się w Salonach Bogów w Wersalu. Rihanna tańczy również do piosenki“Only If for a Night” z jej nadchodzącego albumu w Sali Lustrzanej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *