Rihanna o #R8 w V Magazine

Jak pisaliśmy wcześniej Rihanna pojawi się na majowej okładce V Magazine. Jednak to nie wszystko. Oprócz sesji w środku znajdziemy wywiad, w którym Riri mówi na temat jej nadchodzącego albumu.

„The Home był soundtrackiem, który nagrałam specjalnie na potrzeby filmu”- powiedziała Rihanna. „Mój ósmy album to muzyka, która pozwala mi w pełni wyrazić się twórczo bez jakichkolwiek granic i spróbować wszystkiego, czego chciałam.” To jasne, że fani oczekują albumu z tego samego powodu. Kiedy Rihanna opublikowała na swoim instagramie zdjęcie wykonane przez Paolo Roversi z hashtagiem #March26, wielu jej fanów spekulowało na twitterze, kiedy nowa piosenka “Bitch Better Have My Money” ujrzy światło dzienne.

„Rzecz, która spowodowała, że się zakochałam [w „FourFiveSeconds”] to zestawienie muzyki i tekstu”- powiedziała Rihanna podczas wywiadu. „Kiedy czytasz słowa piosenki od razu widzisz, że to coś zupełnie innego od tego, co dzisiaj słyszymy. Muzyka jest bardzo prosta, ale treść jest głośna. Kluczem podczas wykonywania tego utworu jest to, żeby nie stracić tej agresji.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *