Rihanna: „Trzymajcie się z daleka od portali plotkarskich, one Was oszukują”.

Nie łatwo zszokować Rihannę, ale kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia młodej fanki, która przekształciła swoje ciało w prawdziwy ołtarz ku czci swojej idolki, wokalistka uznała, że to dosyć ekstremalny ruch.

„Wiesz co? Poznałam ją jakiś czas temu, kiedy poprosiła mnie o autograf na swojej ręce. Następnego dnia zobaczyłam ją ponownie, a w tym miejscu miała już tatuaż. To było lata temu i od tego momentu za bardzo jej nie widziałam. Widać z czasem je zaktualizowała. Zakładam, że nigdy nie przestała ich dodawać.

27-letnia piosenkarka sama ma 22 tatuaże, ale wydaje się być zszokowana zachowaniem jej fanki, które można uznać za lekko… przerażające. „Ja bym czegoś takiego nie zrobiła.”

Rihanna, zawsze na nagłówkach gazet, przeszła do historii w ubiegłym tygodniu, kiedy ogłoszono, że jako pierwsza czarnoskóra kobieta zostanie twarzą marki Dior. „Czuję się wyjątkowo, nie tylko jako kobieta kolorowa, co uważam jest niesamowite, ale ponieważ zostanie docenioną przez Dior jako kobieta już samo w sobie jest wyjątkowe.”

Może z opóźnieniem, ale do Rihanny również doszły słuchy jakoby spotykała się z hollywoodzkim amantem Leonardo DiCaprio. Jednak sama zainteresowana zaprzeczyła jakoby cokolwiek wiązało ją z aktorem. „Trzymajcie się z daleka od portali plotkarskich, one Was oszukują”, ostrzegła.

Rihanna nie planuje jeszcze założenia rodziny, jednak stwierdziła, że chciałaby jednego dnia zostać „żoną”. Kto byłby idealnym kandydatem na męża? „Ktoś kto potrafiłby zaakceptować mój napięty grafik. Ktoś na tyle męski, że nie przestraszyłby się tego, że często nie mogę poświęcić mu za dużo swojego czasu”.

Kiedy jednak Rihanna ma wolny czas, woli pozostać z daleka od kamer. „W domu jestem trochę nudna. Po prostu leżę na kanapie i oglądam telewizję”.

Rihanna wiele nauczyła się ze swoich życiowych doświadczeń. „Im więcej szanujemy same siebie, tym bardziej szanują nas mężczyźni”, mówi. „Mamy dwie strony i myślę, większość kobiet tak ma. Jesteśmy silne, ale oni są również wrażliwi.”

„Jestem bardzo zacięta i żarliwa jeżeli chodzi o moją karierę i rodzinę. Ale są także momenty kiedy zamieniam się w małą dziewczynkę. Na przykład, kocham balony, to zdecydowanie wyzwala we mnie małą dziewczynkę”.

Rihanna, która przez kilka dni promowała na nowojorskim Manhattanie swój najnowszy film „Home”, zdradza, że postać Tip jest jej bardzo bliska. „Uwielbiam jej osobowość. Jest bardzo odważna, niczego się nie boi, jest zdeterminowana, ale to co naprawdę w niej kocham to, że jest tak żywiołowa. Czuję, że mogę się z nią identyfikować.”

Wokalistka chwali również pozytywne przesłanie filmu dla młodych dziewczyn. „Wydaje mi się, że kobiety są dużo silniejsze niż sądzą, a czasem nawet gdy to wiedzą, nie czują się aż tak silne.”

„Tip jest bardzo śmiała. Sposób w jaki się ubiera i jaką ma fryzurę nie jest perfekcyjne i wydaje mi się, że młode dziewczyny powinny po prostu czuć się komfortowo będąc po sobą.”

Na spotkaniu z prasą Rihanna ubrana jest bardzo konserwatywnie w białą garsonkę i białe płaskie buty. Jej włosy są proste i wygląda jakby ten perfekcyjny wygląd przychodził jej bez trudu. Szybko jednak dodaje „To zasługa mojej makijażystki, ja nie mogę przypisać sobie tych zasług”.

Jej wygląd drastycznie się zmienił od czasu, kiedy ją poznaliśmy w 2005 roku, kiedy ukazał się jej debiutancki album „Music Of The Sun”.

„Wydaje mi się, że mój wygląd ewoluuje jako, że sama ewoluuje jako kobieta. Wraz z dojrzewaniem jest przemiana. Mój styl to odbicie mojego nastroju, mojego podejścia do życia, punktu w jakim się znajduję i łatwo można zauważyć jak zmienił się od początku mojej kariery tylko za sprawą teledysków. Mój styl jest dużą częścią mojego charakteru”.

Mówiąc o stylu i tych wszystkich obcisłych ubraniach, które niewiele zakrywają, Rihanna zdradza, że za jej figurą nie idzie jakaś ścisła dieta. „Staję się coraz lepsza w moim treningu, a teraz kiedy jest czas na wydanie albumu muszę polepszyć swoją figurę, żeby wyglądać dobrze. Jem tony fast foodów, naprawdę. Nie znoszę warzyw, ale powoli uczę się wprowadzać je do swojej diety.”

Jej nadchodzący album ma ukazać się już w tym roku, a pierwszy singiel to utwór „FourFiveSeconds” z Kanye West i Paulem McCartneyem. Nie można zaprzeczyć, że Rihanna jest świetna w tym co robi, chociaż sama stara się tego nie dostrzegać. „Co znaczy być na szczycie? Jeżeli kiedykolwiek czujesz, że jesteś już na szczycie oznacza to tylko, że pozostaje już tylko droga w dół. Nie chce by kiedykolwiek do tego doszło”.

 

Uprzejmie prosimy o niekopiowanie tekstu tłumaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *