Rihanna: „Chcę stworzyć ponadczasowe piosenki!”

Od wydania ostatniego, siódmego albumu Rihanny – Unapologetic – minęły ponad 2 lata. Było to dla fanów na całym świecie udręką, zważywszy na fakt, że w latach 2009-2012 ukazały się łącznie 4 albumy studyjne (a także dwie składanki z remiksami), każdy w rocznym odstępie. W ostatnim czasie jednak dowiadujemy się coraz więcej o ósmym albumie, i to od samej Rihanny.

W trakcie promowania filmu wytwórni Dream Works „Home”, Rihanna udzielała wielu wywiadów. Jeden z nich, przeprowadzony przez MTV, można obejrzeć powyżej. Rihanna stwierdziła, że wiele piosenek – tak jak „FourFiveSeconds” – na nowym albumie jest pełnych uczucia, powstałych z głębi serca i wpadających w pamięć. Piosenkarka wyraziła także wątpliwości, co do swojej dotychczasowej twórczości. Jak powiedziała w wywiadzie:

„Stworzyłam wiele naprawdę wspaniałych utworów. Na pierwszy rzut oka są wybuchowe i zaskakują. Tym razem chciałam się skupić na rzeczach prawdziwych, wrócić do tworzenia czegoś naprawdę szczerego. Czegoś, co naprawdę płynie z głębi duszy i serca. […] Pragnęłam nagrać utwory, które mogłabym wykonać za 15 lat bez żadnego problemu. Tak, żeby żadna z tych piosenek się po prostu nie wypaliła. Zdałam sobie sprawę, że teraz mam pewne opory w wykonywaniu moich starszych utworów. Zupełnie, jakby już do mnie nie pasowały. Chcę stworzyć ponadczasowe piosenki!

fourfive-seconds-collage

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *