Florence and The Machine na nowym albumie Rihanny

W niedawnym wywiadzie Florence Welch, wokalistka zespołu Florence and The Machine potwierdziła, że fragment jednego z jej utworów zostanie wykorzystany na R8. Chcemy zaznaczyć, że chodzi o zapożyczenie sample z piosenki, a nie o wspólną pracę nad utworem/duet.

Byłam zaskoczona, w końcu jestem jej fanką. Spotkałam się z nią pewnego dnia. Oczywiście wyglądała niesamowicie… tak pięknie… to było takie… chodzi o to, że ona wysłała mi swoją nową piosenkę, ja wyraziłam zgodę, ale właściwie jeszcze się do tamtej pory nie mieliśmy okazji porozmawiać. Widziałyśmy się przedtem, ale nigdy nam się nie udało zamienić ani jednego słowa bezpośrednio. […] to tylko fragment piosenki […] jest jedną z moich ulubionych z albumu Ceremonials. Uwielbiam to, jak artyści wykorzystują moje utwory do takich celów, a tak naprawdę to przybiera zupełnie nową formę!

W nowym utworze zostanie wykorzystany fragment piosenki Only If For A Night z albumu Ceremonials wydanego w 2011 roku. Źródła donoszą, że piosenka na ósmym albumie Rihanny będzie nosiła nazwę A Night, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Dodamy, że fani już mieli okazję usłyszeć ten utwór, nawet dwa razy – podczas #R8Experience w Paryżu, a także jako intro na imprezie DirectTV. Snippetu można posłuchać pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *