Rihanna: „Na własną planetę zabrałabym…” | Polska premiera „HOME”

Na oficjalnym koncie wytwórni filmowej DreamWorks na YouTube ukazał się kolejny filmik z serii „Conversations from the Set of HOME” (Rozmowy na planie filmu DOM). Tym razem Rihanna i Jim Parsons opowiadali, jakie trzy rzeczy zabraliby na własną planetę, gdyby taka istniała. Jim Parsons (znany z roli Sheldona w serialu Teoria Wielkiego Podrywu) wymienił partnera oraz swoje dwa zwierzątka – Odusa i Rufusa. A co by zabrała Rihanna? Przekonajcie się po obejrzeniu poniższego filmiku!


Z przykrością informujemy, że polska premiera filmu HOME nie odbędzie się równo z amerykańską (czyli 27 marca). Jak mówi serwis FilmWeb.pl, animacja zawita do polskich kin dopiero 15 kwietnia, czyli prawie miesiąc po oficjalnej premierze. Jeszcze jedna informacja – w naszym kraju nie usłyszymy oryginalnych głosów Rihanny, Jima Parsonsa, Jennifer Lopez, etc. Głosy ich bohaterów zostaną zastąpione przez polskich dubbingowców.
Film HOME powstał na podstawie książki Adama Rexa z 2007 roku, pt.: „The True Meaning of Smekday”. Podobnie jak pierwowzór, ekranizacja miała pierwotnie się nazywać „Happy Smekday!”, lecz zmiana nastąpiła w 2013 roku. Wtedy premiera została także przesunięta z 2014 na pierwszy kwartał 2015 roku. Więcej o filmie w rozwinięciu newsa.

Poniżej krótki opis filmu wzięty ze strony FilmWeb.pl:

Kosmita ukrywa się na Ziemi i zaprzyjaźnia z nastolatką. Razem muszą uchronić planetę przed inwazją obcych.

Poniżej możecie zobaczyć polski plakat promujący animację. Aby zobaczyć oryginalny zwiastun filmu wystarczy kliknąć na obrazek.

7659869.3
Niedługo pojawi się także więcej informacji na temat soundtracku i „concept album” do filmu HOME. Mamy nadzieję usłyszyć nowe piosenki Rihanny – poza R8…! Śledźcie uważnie naszą stronę!

Planujecie wybrać się do kina?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *