Akcja urodzinowa dla Rihanny!

Z okazji nadchodzących urodzin Rihanny polscy fani szykują dla niej niespodziankę! Nasz własny, fanowski teledysk do piosenki „FourFiveSeconds”! Jeżeli chcesz być częścią tego projektu wyślij swoje nagranie video (format avi, mpg, mp4), gdzie śpiewasz „z playbacku”. Piosenka „FourFiveSeconds” grająca w tle musi być nastawiona na tyle głośno, by było ją dobrze słychać. Stylizacja nagrania powinna być powiązana z teledyskiem FFS zatem – jeansowe kurtki, style vintage… gitara…
Swój teledysk wyślij na adres urodzinyrihanny@gmail.com, a fragment Twojego występu zostanie wykorzystany w naszym urodzinowym prezencie dla Rihanny! Pamiętaj, aby wstawić go za pośrednictwem stron typu WeTransfer. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14.02.2015!

Uwaga: w treści maila należy obowiązkowo potwierdzić, że jesteś świadoma/y, że Twój wizerunek zostanie wykorzystany w nagraniu, które zostanie upublicznione w Internecie („Wyrażam zgodę na użycie przekazanego przeze mnie materiału video na cele projektu teledysku dla Rihanny, który zostanie opublikowany w Internecie”). Osoby niepełnoletnie muszą uzyskać zgodę rodziców! Po publikacji teledysku nie będzie możliwości jego edycji. Jeżeli posiadacie Twitter/Instagram napiszcie swoją nazwę w treści maila, aby został podany w napisach końcowych teledysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *