FourFiveSeconds – sytuacja na polskich listach przebojów

„FourFiveSeconds” to najnowszy singiel autorstwa Rihanny, Kanye Westa i Paula McCartney’a. Piosenka to wielka niespodzianka dla wszystkich fanów Rihanny szczególnie, że Rihanna Navy już od dawna wyczekiwało nowych wydawnictw od artystki.  Utwór „FourFiveSeconds” podbija listy iTunes wielu krajów świata. W Polsce zdołał trafić na pierwsze miejsce! Mimo to nadal zachęcamy do kupowania piosenki na iTunes. Możecie zrobić to tutaj. Kolejnym celem jest to, aby utwór stał się popularny w Polsce. To możemy uczynić za sprawą polskich list przebojów. Poniżej prezentujemy przydatne linki.  Liczy się każdy głos! Pokażmy siłę jaka drzemie w Polish Navy!

  • POPlista Radia RMF FM – utwór pojawił się już w propozycjach. Każdy „kciuk w górę” może sprawić, że piosenka pojawi się w głównym notowaniu listy.
  • Gorąca 20 Radia Eska – piosenka również pojawiła się w propozycjach. Sprawmy, by już niedługo pojawiła się w głównym notowaniu!
  • Lista Przebojów Radia ZET – utwór nadal nie pojawił się w propozycjach. Z tego powodu zachęcamy do tego, by zgłosić propozycję do listy wpisując wykonawców i tytuł.

News będzie na bieżąco aktualizowany! Zachęcamy do śledzenia aktualnej sytuacji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *