Świąteczne życzenia od Rihanna Daily Polska

Kochani Navy,

pragniemy z całego serca złożyć Wam najpiękniejsze życzenia świąteczne! A że z pewnością już wielokrotnie życzono Wam już szczęścia, miłości i zdrowia, chcielibyśmy dodać  jeszcze coś od siebie.

Życzymy Wam przede wszystkim wytrwałości – między innymi w oczekiwaniu na nowy album oraz trasę, ale nie tylko. Bardzo ważne jest nie poddawać się i dążyć do spełnienia upragnionych życiowych celów i marzeń. Warto się wysilić!

Radości, która tak naprawdę jest składnikiem do pełni szczęścia. Niech uśmiech z Waszych twarzy nigdy nie schodzi – pamiętajcie, pozytywne nastawienie jest najważniejsze! Nie dajcie się zwieść porażkom i upadkom – w końcu to Was czyni ludźmi!

Pieniędzy, chociaż nie są najważniejsze, ale dzięki nim możemy spełniać nasze marzenia! Świątecznej atmosfery, której niestety ostatnio brak ze względu na otaczającą nas pogodę – nam też brakuje śniegu… Pysznej wieczerzy, którą – mamy nadzieję – będzie mogli spożyć w towarzystwie najbliższych. W święta nikt nie powinien być sam!

Prowadzimy fanklub Rihanny, zatem nie możemy zapomnieć, aby życzyć Wam wielu niezapomnianych i najpiękniejszych przeżyć z nią związanych. Mamy nadzieję, że lubicie spoglądać na naszego fanpage’a i z przyjemnością spędzacie czas czytając nasze wpisy i artykuły. Staramy się Wam uprzyjemniać czas na naszym Facebookowym koncie.

Dlatego chcielibyśmy jednocześnie Wam podziękować za to, że jesteście z nami już od tak długiego czasu! Kochamy polskich fanów, mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mogli razem stworzyć coś ciekawego i współpracować ze sobą. Jesteśmy Wam po stokroć wdzięczni za to, że nas tak wspieracie. Gdyby nie Wy, nie mielibyśmy dla kogo pisać.

Wesołych Świąt!

Życzy ekipa Rihanna Daily Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *