Niespodzianka od Rihanna Daily Polska

Przedstawimy teraz jedną z niespodzianek od nas dla fanów, w związku z przekroczeniem liczby 35.000 polubień naszej strony!

Jako oficjalny fanklub Rihanna Daily Polska nie chcemy stać w miejscu i, podobnie jak RiRi, pragniemy się rozwijać i być jeszcze lepszymi w tym, co robimy. Zatem już w październiku rozpoczniemy cykl artykułów publikowanych na RihannaDaily.pl.

Na czym będzie to polegać?

Około 2-3 razy w miesiącu (tylko w soboty) na RD.pl będą ukazywać się artykuły dotyczące pewnego zagadnienia związanego z Rihanną. Formy artykułów będą zróżnicowane – może to być recenzja albumu, interpretacja teledysku, sprawozdanie z koncertu, szczegółowa analiza trasy koncertowej, przegląd duetów, a także różne inne formy! Chcemy, żeby to były również Wasze propozycje, zatem jeśli macie jakieś pomysły bądź życzenia i chcielibyście to zobaczyć w naszym wykonaniu, prosimy pisać na maila – michal.f@rihannadaily.pl.

Pierwszy artykuł będzie można przeczytać już 4 października! Dzisiaj (28 września) o godzinie 18:00, na naszej Facebookowej stronie pojawi się forma naszej pierwszej pracy. To Wy podejmiecie decyzję, czego będzie dotyczyła! Bardzo liczymy, że jako fani nie pozostaniecie obojętni wobec naszych chęci i również się przyczynicie do rozwoju fanklubu – w końcu to dzięki Wam funkcjonujemy już tyle lat! Jeśli artykuły wywołają duże zainteresowanie i przyciągną większą liczbę odwiedzających, będą się pojawiać coraz częściej. Tymczasem na ten moment planujemy do końca roku opublikować ok. 6-7 artykułów.

Zapraszamy do komentowania wpisu – dajcie nam znać, o czym chcielibyście przeczytać na Rihanna Daily Polska!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *