Rihanna na poznańskim Stadionie INEA w 2015?

Po raz kolejny została opublikowana ankieta o tym, który z artystów powinien przyjechać w przyszłym roku do Polski. Tym razem zajął się tym serwis Głos Wielkopolski, a sama ankieta dotyczy INEA Stadionu, który znajduje się w Poznaniu. Głosowanie ma takie same zasady jak w przypadku Stadionu Wrocław (niestety znów pojawiły się głosy przeciw). Mimo faktu, że tego typu ankiety nie gwarantują żadnego koncertu, warto pokazać, że Polish Navy to wcale nie jest mały fanbase, jak to było kilka lat temu. Będziemy walczyć tak długo, aż Rihanna nie przyjedzie do Polski po raz piąty, a potem szósty, siódmy,…! Zatem zapraszamy do głosowania TUTAJ. Głosowanie trwa do 21 sierpnia, czyli jeszcze przez 9 dni.

Jak głosujemy?
– Klikając na GlosWielkopolski.pl – z jednego komputera można oddać pięć głosów dziennie, każdy klik to jeden głos
– Za pośrednictwem naszej aplikacji na Facebooku – tu także oddajemy maksymalnie pięć głosów dziennie, ale każdy głos mnożymy razy dwa
– Wysyłając SMS o treści podanej przy nazwie danego wykonawcy – można wysłać dowolną liczbę wiadomości, a każdy SMS to aż 5 głosów za lub przeciw danemu artyście.

Głosować można zarówno „za” jak i „przeciw” danej kandydaturze. Każdy głos „przeciw” odejmowany będzie od sumy głosów „za”.

Głosowanie trwa do 21 sierpnia 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *