Rihanna na Stadionie Wrocław w 2015?

Powoli zbliża się pora wydania ósmego studyjnego albumu Rihanny, który swoje światło dzienne ujrzy prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Dodatkowo w 2015 Rihanna będzie świętowała 10-lecie swojej kariery. Jest to kolejny powód, żeby spodziewać się nowej trasy koncertowej.

Na oficjalnej stronie miasta Wrocław pojawiła się ankieta – kto powinien wystąpić w 2015 na tamtejszym Stadionie Miejskim. Oczywiście jedną z opcji do wybrania jest Rihanna, dlatego zachęcamy do głosowania! Przypominamy, że w podobny sposób sprowadziliśmy Rihannę do Polski w 2013 roku (po Open’erze 2012 Heineken utworzył ankietę, kto powinien przyjechać na następną edycję i również to było nagłośnione przez naszą stronę). GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ! Poniżej szczegóły odnośnie oddawania głosów.

Jak głosujemy?
– Klikając na GazetaWroclawska.pl – z jednego komputera można oddać pięć głosów dziennie, każdy klik to jeden głos
– Za pośrednictwem naszej aplikacji na Facebooku – tu także oddajemy maksymalnie pięć głosów dziennie, ale każdy głos za lub przeciw mnożymy razy dwa
– Wysyłając SMS o treści podanej przy nazwie danego wykonawcy – można wysłać dowolną liczbę wiadomości, a każdy SMS to aż 5 głosów za lub przeciw danemu artyście.

Głosowanie trwa do 31 lipca 2014.

Mamy jeszcze ponad tydzień do nadrobienia, a każde z Was może dziennie dostarczyć co najmniej 15 głosów! Zatem do dzieła, Navy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *