Rihanna na stadionie we Wrocławiu? Głosuj!

Rihanna z koncertem na stadionie we Wrocławiu? Czemu nie! Jeden z najpopularniejszych wrocławskich portali informacyjnych stworzył na swojej stronie ankietę, w której prosi o wypowiedzenie się, jaką z podanych przez nich gwiazd ludzie chcieliby zobaczyć we Wrocławiu najbardziej! Wśród artystów znalazła się oczywiście Rihanna!

Na stronie portalu przeczytać możemy:

W tym roku czeka nas kilka dużych koncertów oraz znany już z 2011 r. pokaz Monster Truck. W 2016 roku będzie też wielkie widowisko operowe. Wiadomo, że 5 czerwca przed wrocławską publicznością zaprezentuje się Linkin Park. A Wy kogo chcielibyście posłuchać? Głosujcie!

Wielu fanów powiedzieć może, że to tylko ankieta… Przypominamy, że podobną ankietę na przełomie 2012/20113 roku zrobił Heineken Open’er Festival, wtedy była ona bardzo mocno promowana przez naszą stronę, a fani Rihanny oddali w niej głosy w wielkich ilościach- opłaciło się. Na ten moment nic nie mówi się o nowej trasie koncertowej, lecz nie stoi to na przeszkodzie, żeby pokazać jak bardzo fani Rihanny oczekują kolejnego koncertu swojej idolki w naszym kraju i, że spotka się on z równie dużym zainteresowaniem co poprzednie!

GŁOSUJ TUTAJ! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *