Przegląd najważniejszych newsów: studio, CRTFY, Jump!

  • Rihanna w dalszym ciągu kontynuuje pracę nad nową muzyką! Producent wokalny Kuk Harrell dodał na swojego Instagrama zdjęcie, z którego opisu wynika, że pracuje on właśnie nad nową muzyką z RiRi. Kuk Harrell pracował wcześniej z Ri przy tworzeniu hitów takich jak „Umbrella”, „Only Girl (In The World”, „S&M”, czy też „What’s My Name”. Może poszczycić się również współpracą z gwiazdami takimi jak Katy Perry, Beyoncé, Justin Bieber oraz Cher. Kolejnym człowiekiem, który publicznie wyraził się o pracy z Rihanną jest inżynier muzyczny Trehy Harris, napisał: „Jedno z trzech pomieszczeń produkcyjnych zamówione od wczorajszej sesji z Rihanną”.  Nie możemy doczekać się efektów!
  • Minęło dosłownie kilka dni od wydania teledysku do „Can’t Remember To Forget You’- duetu Rihanny i Shakiry, a teledysk do pierwszego singla z nadchodzącego albumu Shakiry już teraz może poszczycić się wspaniałą liczbą wyświetleń na YouTube! Teledysk obejrzano już ponad 100 milionów razy, co oznacza, że tym samym zostaje on odznaczony certyfikatem VEVO! Gratulujemy!
  • Utwór „Jump” stał się dwudziestą piosenką Rihanny w TOP10 głownej listy przebojów w Australii, w tym tygodniu wylądował na 9. pozycji. Co ciekawe- wbrew plotkom piosenka nie została wydana tam jako singiel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *