Aktualizacje na RihannaDaily.pl

Mamy przyjemność przedstawić Wam zaktualizowany dział MUZYKA, który zawiera kompletną dyskografię Rihanny – wszystkie albumy, wydania DVD, single. Odnośnie tych ostatnich – w ciągu tego tygodnia cała lista z wideoklipami zostanie dodana, na ten moment możecie przeczytać szczegóły o albumach i DVD. Każde wydawnictwo zostało obszernie opisane, razem z okładkami i różnymi edycjami (na których można znaleźć najrozmaitsze bonusy). Klikając na wybraną okładkę albumu możecie przenieść się na stronę empik.com (bądź CDJapan, w przypadku japońskich wydań), aby zakupić wydawnictwo. Jeszcze raz podkreślamy, że dział SINGLE zostanie w ciągu najbliższych dni całkowicie zapełniony, od singli Rihanny, po występy gościnne, razem z okładkami i teledyskami.

Zaczęliśmy także działać, jeśli chodzi o artykuły związane z Rihanną. Jak możecie zobaczyć, z górnego paska RIHANNA zniknął napis TŁUMACZENIA. W jego miejsce wstawiony został napis WYWIADY (wkrótce będzie zmieniony na ARTYKUŁY), z którego możecie wybrać polskie i zagraniczne. Z zagranicznych możecie przeczytać tłumaczenie dostępne od pewnego czasu Rolling Stone, Facebook Live, a także wywiad u Oprah. Tymczasem z polskich artykułów, jako pierwszy dodaliśmy tekst z czasopisma Uroda (wydanie 9/2013). Zachęcamy do czytania! Dział zostanie wkrótce zaktualizowany o kolejne tłumaczenia oraz artykuły z polskich czasopism (ELLE, Joy, etc.).

W ciągu następnych miesięcy planujemy także powrót oficjalnego polskiego FORUM fanów Rihanny – o szczegółach poinformujemy Was później.

Mamy nadzieję, że zmiany wyszły nam na lepsze i częściej będziecie gościć na RihannaDaily.pl! To jeszcze nie koniec, to tylko początek rewolucji strony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *