Rihanna na listach Billboardu [7.02.2014]

Nowy tydzień przyniósł nam jeszcze wyższe pozycje Rihanny na Billboard 200. Unapologetic, który poprzednim razem odnotował wzrost o 77 pozycji, tym razem minimalnie poszedł w górę o 2 oczka, lądując na miejscu #92. Dla przypomnienia, jest to 57. tydzień przebywania Unapologetic na liście Billboard 200. Największym zaskoczeniem jednak okazał się powrót albumu LOUD w najnowszym notowaniu, na pozycję #183, co na album wydany ponad 3 lata temu jest niemałym sukcesem. Tym samym jest to łącznie 75. tydzień tego krążka na Billboard 200. Przypominamy, że oba krążki – LOUD oraz Unapologetic – otrzymały certyfikat platynowej płyty w Stanach Zjednoczonych za sprzedaż powyżej 1.000.000 egzemplarzy.

Aby kupić dany album na empik.com wystarczy kliknąć na jedną z poniższych grafik.

UNAPOLOGETIC billboard1

LOUD billboard1

W tym tygodniu na Billboard Hot 100, utwór Eminema z Rihanną – The Monster, odnotował spadek o 7 miejsc, lądując na pozycji #12. Jest to 14. tydzień piosenki na liście. Kolejnym zaskoczeniem jest ogromny skok duetu Shakiry z Rihanną – Can’t Remember To Forget You – po premierze teledysku skoczył aż o 46 miejsc wyżej na pozycję #15. 

Jeśli chodzi o listę Billboard Radio Songs, The Monster zanotował spadek o jedno miejsce – #4. Podobnie na Billboard Digital Songs, z tym że utwór spadł o 7 miejsc niżej, na #19. Tymczasem na Social 50 Rihanna wskoczyła 4 miejsca wyżej, na pozycję #4. Warto dodać, że jest to 167 tydzień z Rihanną na tej liście.

Jeden Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *