Rihanna w wywiadzie dla Good Morning America

Rihanna udzieliła dzisiaj wywiadu dla programu Good Morning America. Gwiazda wyglądała świetnie! Poniżej znajdziecie część wywiadu, filmik i zdjęcia!

O statuetce Grammy:

Dziękuję bardzo. Byłam taka zszokowana. Siedziałam w domu i jeden z moich przyjaciół poinformował mnie o wygranej statuetce. To była wielka niespodzianka! Byłam taka podekscytowana.

O kampanii Viva Glam:

Zakup szminki jest dużą częścią całego projektu. Cały dochód ze sprzedaży zarówno szminki jak i błyszczyka jest przekazywany na rzecz fundacji MAC Aids. Naszym celem jest uzbieranie 40 milionów dolarów. MAC Aids Fund przeznaczy 2 miliony dolarów dla UNAIDS. To światowa organizacja, która skupia się na zapobieganiu chorowania przez młodych ludzi na AIDS, ponieważ oni są młodzi i naiwni. Nie wiedzą jaka ta choroba jest naprawdę. Teraz chorują osoby w wieku 20 lat i mniej. To straszne i wszechobecne.

Apel do młodych ludzi, fanów:

MAC to marka, którą kocham. Oni nie oceniają, nie są tu po to, by mówić „bądź perfekcyjny”. Chcą byś się świetnie bawił. Jeśli chodzi o mnie, ja kocham dobrą zabawę. Ale musisz być odpowiedzialny i bezpieczny. Musisz chronić siebie. Musisz spojrzeć na siebie, bo nikt inny tego dla Ciebie nie zrobi. To poważna choroba. Jeśli możemy chronić siebie i być bardziej odpowiedzialnymi ludźmi z tego powodu. Myślę, że to ważne dla młodych ludzi.

O samym błyszczyku:

Błyszczyk jest gęsty. Błyszy się i „nie spływa” z naszych ust.

O tym jak to jest być „ikoną”:

To jeden z tych momentów, gdy wydawało się, że to wszystko jest snem. Nadal w to nie wierzę. Czuję, że mam jeszcze wiele do zrobienia. „Ikona” to coś wielkiego.

O muzyce:

Kocham muzykę. Nigdy nie musicie się o to martwić. Kocham ją tworzyć.

 

W studio GMA
Wywiad
Przed studiem GMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *