Skrót newsów: People’s Choice Awards, 032c Magazine, GQ Magazine, Styled To Rock

  • Rih pojawiła się na okładce zimowego wydania gazety 032c Magazine! Sesja zdjęciowa została wykonana we wrześniu przez Inez & Vinoodh, natomiast kwestią stylizacji zajął się Mel Ottenberg. Okładkę możecie zobaczyć tutaj.
  • Robyn pojawiła się również na okładce GQ Magazine! Jest to specjalne wydanie gazety z okazji 25 rocznicy jej powstania. Z tego też powodu podczas tej sesji zdjęciowej siły swe połączyli Damien Hirst oraz Rihanna, czyli dwie ważne osoby w dzisiejszym świecie. Ri prezentuje się niezwykle ciekawie, szczególnie, że na wszystkich zdjęciach towarzyszy jej piękny wąż. Okładkę gazety możecie zobaczyć tutaj. Więcej zdjęć z sesji znajdziecie również na Instagramie Rihanny.
  • Premiera pierwszego odcinka drugiej serii Styled To Rock już za nami! Odbyła się ona w piątek (25 października) w telewizji Bravo. Reklamę wyemitowanego odcinka możecie oglądać poniżej:

  • Niestety koncert Rihanny w ramach trasy Diamonds World Tour, który miał odbyć się w najbliższy piątek (1 listopda) na Barbadosie został odwołany z przyczyn technicznych. Powodem były problemy związane z transportem sprzętu. To smutna wiadomość dla fanów artystki, jednak pocieszeniem jest to, że wszystkie bilety pozostaną ważne i każdy fan, który je zakupił, będzie mógł uczestniczyć w koncercie już w przyszłym roku, gdy zostanie ogłoszona konkretna data.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *