Rihanna w Londynie – skrót newsów

Po raz kolejny został stworzony skrót newsów! Tym razem prosto z Londynu! Zapraszamy do lektury.

  • Rihanna została sfotografowana, gdy opuszczała swój hotel w Nowym Jorku. Następnie, gwiazda była widziana przed hotelem w Londynie. Rih przyjechała do tego miasta, aby uczcić premierę swojej najnowszej kolekcji Rihanna For River Island Jesień/Zima 2013.

  • Rih po raz kolejny została zauważona w okolicach swojego hotelu w Londynie we wtorek (10 września). Gwiazda była wtedy w drodze na swoją imprezę z okazji premiery kolekcji Rihanna For River Island.  Później Ri wybrała się na obiad z Carą Delevingne.

  • Rihanna była widziana w środę rano (11 września), gdy opuszczała swój hotel w Londynie. Następnie, gwiazda udała się do studia, gdzie nagrała swój wywiad i występ w programie Alana Carra. Ri zaśpiewała piosenkę „What Now”, która niedawno stała się jej najnowszym singlem promującym album „Unapologetic”.

  • Robyn została zauważona, gdy opuszczała studio ITV, w którym to nagrała wywiad dla Alana Carra. Po tym, Ri powróciła do swojego hotelu w Londynie. Wyglądała olśniewająco!

  • Rihanna, po dwóch dniach spędzonych w Londynie, opuściła swój hotel i udała się na lotnisko w środę (11 września). Gwiazda poleciała do Macau, Chiny, gdzie da występ w ramach Diamonds World Tour! Dwa koncerty odbędą się kolejno w piątek i sobotę. Rih wyglądała dość nietypowo. Tym razem postanowiła ubrać na siebie zestaw, przedstawiający flagi różnych państw!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *