Rihanna w Nowym Jorku – skrót newsów

Rihanna po raz kolejny spędziła dłuższy okres czasu w Nowym Jorku. Gwiazda jak zawsze była fotografowana, gdy tylko nadarzyła się taka okazja dla fotoreporterów! Ri była widziana w różnych miejscach i o różnych porach w Nowym Jorku. Z tego powodu powstał jeden news zbiorczy, w którym w skrócie podsumowaliśmy „tydzień z życia gwiazdy” w tym wielkim mieście!

  • Rihanna została sfotografowana w okolicach Soho w środę (4 września). Gwiazda jak zawsze wyglądała prześlicznie!

  • Rihanna wybrała się do restauracji Da Silvano w Nowym Jorku. Gwiazda prezentowała się znakomicie! Szczególną uwagę zwróciły jej zabawne kolczyki, a mianowicie gigantyczne koła!
  • Rihanna wzięła udział w imprezie charytatywnej. Spotkała się wtedy ze swoim przyjacielem i tatuażystą – Bang Bangiem.
  • Rih została zauważona w Nowym Jorku w czwartek rano (5 września). Gwiazda opuściła swój hotel, a następnie udała się do studia fotograficznego.

  • Rih wybrała się na after-party u Alexandra Wanga. Impreza odbyła się w sobotę (7 września) po prezentacji najnowszego kolekcji projektanta na New York Fashion Week 2014. Gwiazda spotkała się na przyjęciu z Nicki Minaj.

  • Rihanna została sfotografowana, gdy robiła zakupy w Soho w niedzielę (8 września). Gwiazda pozowała również do zdjęć ze swoimi fanami. Jak zawsze wyglądała olśniewająco!
  • Ri pojawiła się na otwarciu ceremonii New York Fashion Week Wiosna/Lato 2014 w niedzielę (8 września). Gdy gwiazda opuszczała hotel, zatrzymała się na chwilę i zamieniła kilka słów ze swoimi fanami. Nasza idolka bardzo miło potraktowała swoją małą fankę! Możecie oglądnąć filmiki tutaj oraz tutaj. Po wszystkim Robyn znów wybrała się do swojej ulubionej włoskiej restauracji w NYC – Da Silvano. Tutaj możecie obejrzeć kolejny filmik, tym razem spod restauracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *