Filmy

 

2015
HOME (Dom)

Film animowany

Obsada: Jim Parsons, Rihanna
Reżyser: Tim Johnson
Premiera: marzec 2015 r.
Rola: Tip (głos)
Status: Film cały czas w procesie produkcji

Grupka kosmitów szuka schronienia przed wrogrami na planecie Ziemia.2012
THIS IS THE END (To już jest koniec)

Obsada: James Franco, Seth Rogen, Paul Rudd, Emma Watson, Jonah Hill, Jason Segel, Jay Baruchel, Kevin Hart, Danny McBride, Rihanna
Reżyser: Evan Goldberg, Seth Rogen,
Premiera: 22 lipca 2012 (USA), 18 września (Polska)
Rola: Rihanna (jak i każda postać w filmie) gra samego siebie

Grupa przyjaciół (znanych artystów) bawiąca się na domowej imprezie Jamesa Franco staje nagle w obliczu wydarzeń prowadzących do apokalipsy.

Ciekawostki: Zdjęcia do filmu kręcono od 25 kwietnia do 3 lipca 2012 roku. Rihanna była na planie zaledwie przez kilka dni.

TRAILER


2012
BATTLESHIP: BITWA O ZIEMIĘ

Obsada: Taylor Kitsch, Alexander Skarsgård, Brooklyn Decker, Rihanna, Liam Neeson, Tadanobu Asano
Reżyser: Peter Berg
Dystrybutor: Universal Pictures
Premiera: 18 maja, 2012

Rola: Podoficer Cora „Weps” Raikes

Ekranizacja popularnej gry w statki. Floty okrętów Ziemian starają się odnaleźć i zniszczyć wrogie jednostki z kosmosu. Alex Hooper (Taylor Kitsch) nie ma pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. Zakochuje się w Sam (Brooklyn Decker), córce dowodzącego Flotą Pacyfiku admirała Shane’a (Liam Neeson). Postanawia pójść w ślady swojego starszego brata Stone’a (Alexander Skarsgård) i wstępuje do Marynarki Wojennej. Mija kilka lat. Do Ziemi zbliża się formacja złożona z pięciu niezidentyfikowanych obiektów. Jeden rozbija się w Chinach, a pozostałe cztery wpadają do Oceanu Spokojnego. W okolicy trwają właśnie zakrojone na szeroką skalę międzynarodowe manewry wojskowe. Admirał Shane wysyła patrol złożony z dwóch amerykańskich niszczycieli i jednego japońskiego. Na jednym z okrętów oficerem jest Alex, drugim dowodzi Stone. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że przybysze z kosmosu nie mają przyjaznych zamiarów. Wróg podnosi barierę, oddzielając patrol od reszty floty. Japońska jednostka i niszczyciel dowodzony przez Stone’a zostają zniszczone. Z powodu śmierci kapitana i pierwszego oficera Alex jest zmuszony objąć dowodzenie na ostatnim okręcie. Musi teraz odrzucić wątpliwości, podjąć walkę z wrogiem i powstrzymać go przed ściągnięciem posiłków.

 


2006
DZIEWCZYNY Z DRUŻYNY 3 (BRING IT ON III : ALL OR NOTHIN)

Obsada: Hayden Panettiere, Solange Knowles Smith, and Rihanna as herself.
Reżyser: Steve Rash
Dystrybutor: Universal Pictures
Premiera: 8 sierpnia 2006

Przygotuj się na więcej zabawy, akcji i romansu w najnowszej komedii o pomponiarach! Gdy popularna Britney Allen (Hayden Panettiere) przenosi się z Pacific Vista do nowej klasy w Crenshaw Heights jej życie ulega diametralnej zmianie. Nadciąga totalna katastrofa! Britney nie potrafi dogadać się z nowymi koleżankami, a zwłaszcza z Camille, liderką tamtejszych cheerleaderek (Solange Knowles-Smith). Ale gdy zwróci na siebie uwagę partnerek i wystartuje przeciw swojej dawnej drużynie w wyścigu o grę w najnowszym teledysku Rihanny, stanie się jasne, że tylko jeden zespół dotrze na szczyt i stanie się legendą pomponów!

Ciekawostka: W filmie pojawiają się aż dwie piosenki Rihanny „Pon De Replay” i „SOS”.