Rihanna na okładce Garage Magazine!

Rihanna pojawiła się na okładce Garage Magazine. Jest to magazyn o współczesnej modzie i sztuce, który ukazuje się dwa razy w roku. To wyróżnienie dla Rihanny, że gwiazdą jednej z tych dwóch okładek jest właśnie ona! Główną inspiracją był styl vintage. Tym razem artystkę fotografowała Deana Lawson. Z kolei doborem stylizacji zajął się Carlos Nazario, który wypowiedział się na temat Rihanny i sesji zdjęciowej oraz czym się inspirował tworząc stylizacje:

Ri to osoba, która wiele dostrzega. Wiedziałem, że ubranie jej w coś, co już zna nie byłoby zbyt ekscytujące. Zawsze lubię przyłączać dodatki vintage, bo to coś, czego ludzie jeszcze nie widzieli.

 

Nazario mówił też o charakterystycznym stylu Rihanny:

Myślę, że granice jej strefy komfortu można przesuwać. Nie sądzę, by czuła się komfortowo w czymś, co miała na sobie wcześniej. Wydaje mi się, że czuje się podekscytowana, najpiękniejsza i najsilniejsza, wtedy, gdy ma na sobie coś nieprzewidywalnego.

 

Wypowiedział się też na temat współpracy przy wrześniowej okładce:

Chciałem stworzyć tu coś innego. Tak, by połączyć  różne elementy – wdzięk, prezencję, energię Rihanny i charakterystyczny styl fotografowania Deany – chcieliśmy po prostu stworzyć coś nowego.

 

#Rihanna na okładce #GARAGEMagazine 💕 Co sądzicie?

Post udostępniony przez Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *