Rihanna w notowaniach Billboard’u

Rihanna pojawiła się w kilku notowaniach listy przebojów Billboard, co nas jako fanów bardzo cieszy! To dość duże podsumowanie, bo obejmuje lata od początku ich działalności. Spójrzcie gdzie uwzględniono naszą idolkę:

  • Piosenka We Found Love znalazła się na 27. miejscu w ogólnym notowaniu Hot 100 biorącym pod uwagę ostatnie 60 lat w muzyce. Z kolei na liście Hot 100 Songs by Women utwór zajął 5. miejsce. Na liście Greatest Of All The Time Pop Songs WFL zajmuje 17. pozycję.
  • Notowanie Hot 100 Artists, to najlepsi artyści wszech czasów. Rihanna zajmuje w nim 10. pozycję. Wyprzedziły ją największe legendy takie jak Madonna, Elvis Presley czy Mariah Carey. Na liście Hot 100 Women Artists Rih zajęła 5. miejsce. Rihanna zajęła też 13. pozycję w notowaniu Hot 200 Women Artists.
  • Zaszczytne 1. miejsce przypadło Rihannie na liście Pop Song Artists. Z kolei w notowaniu Top Dance Club Artists RiRi jest na 3. miejscu. Na liście R&B/Hip-Hop Artists Rihanna zajmuje 30. pozycję.
  • Lista Billboard 200 Albums by Women podsumowuje najlepsze albumy wydane przez kobiety. Krążek ANTI zajął na niej 38. miejsce. Na pozycji 59. uplasował się album Good Girl Gone Bad.
  • Top R&B/Hip-Hop Albums to kolejna lista na której pojawiają się albumy Rihanny. GGGB zajęło tam 68. miejsce. Pojawił się też krążek Talk That Talk, który zajmuje 95. pozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *