Rihanna podczas Grammy 2018

W niedzielę odbyła się gala Grammy Awards 2018. Miała miejsce w Nowym Jorku i poprowadził ją James Corden. Zgodnie z planem Rihanna pojawiła się podczas imprezy, choć niestety nie mieliśmy przyjemności oglądać jej na czerwonym dywanie. Artystka była nominowana w kategorii Best Rap/Sung Performance za piosenkę Loyalty, którą śpiewa w duecie z Kendrickiem Lamarem. To była jej jedyna nominacja. I udało się! Piosenka zdobyła nagrodę Grammy. Rihanna pojawiła się na scenie i wygłosiła w związku z tym krótką przemowę:

Dziękuję Kendrick za danie mi tej wspaniałej możliwości nagrania tego utworu. Uwielbiam tą piosenkę i to dla mnie zaszczyt, by móc ją śpiewać z Tobą. Gratulacje, to w pełni zasłużona nagroda.

Nie mogło zabraknąć też wyczekiwanego występu Rihanny. Gwiazda wystąpiła z piosenką Wild Thoughts. Na scenie oprócz niej był oczywiście DJ Khaled i Bryson Tiller. Artystka wyglądała cudownie. Jej lekka, różowa sukienka idealnie wpasowała się w klimat klipu do piosenki. Zaprojektowana przez Adama Selmana kreacja została wykonana z ponad 275. tysięcy kryształków!

Rihanna podczas całej gali zaprezentowała się w sumie w aż trzech kreacjach! Zdjęcia znajdziecie na naszym Facebooku – Rihanna Poland. Więcej informacji dotyczących strojów RiRi znajdziecie na naszym Instagramie @rihannadailystyle! Co sądzicie o gali i występie? Podobało się?

Jedna gala i aż trzy kreacje! Którą lubicie najbardziej?

Post udostępniony przez Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *