Rihanna na okładce Vogue Arabia!

Rihanna pojawiła się na okładce listopadowego wydania magazynu Vogue Arabia! Po tajemniczej zapowiedzi jakiś czas temu, w końcu możemy ujrzeć profesjonalne zdjęcia. Sesja zdjęciowa wykonana przez Grega Kadela jest inspirowana egipską królową Nefretiti (przypominamy, to dokładnie ta sama, którą Rihanna ma wytatuowaną na żebrach). Rihanna stylizowana na egipską piękność pozuje w strojach od Gucci i Alexandra McQueena. I wygląda naprawdę czarująco! Szczegóły dotyczące strojów znajdziecie na naszym Instagramie @rihannadailystyle. Redaktor naczelny Vogue Arabia przyznaje, że inspiracja Nefretiti podczas tej sesji zdjęciowej nie jest przypadkowa. Jedno z haseł mówi nawet, że „po tysiącach lat dwie ikoniczne kobiety w końcu spotykają się na tych samych stronach Vogue Arabia”.

Dedykujemy to wydanie kobietom silnym i dynamicznym, które zmieniają świat. Rihanna – gwiazda naszej okładki – jest jedną z nich. Jest nie tylko jedną z największych z ikon pop odnoszących wspaniałe sukcesy, która kształtuje przemysł rozrywkowy swoim mocnym brzmieniem i unikalnym stylem, lecz także osobą popierającą różnorodność. – Manuel Arnaut – redaktor naczelny

 

#Rihanna na okładce listopadowego #VogueArabia 💖

Post udostępniony przez Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)


 

Istnieją dwie wersje okładek listopadowego numeru Vogue Arabia. Mamy na myśli anglojęzyczną i oczywiście tą w języku arabskim. Swoją drogą Rihanna, to kolejna wpływowa kobieta, która pojawiła się na okładce Vogue Arabia. Innymi są m.in. Bella Hadid, Gigi Hadid czy Halima Aden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *