Rihanna na okładce Elle!

Rihanna pojawiła się na okładce październikowego wydania Elle USA! Edycja ma aż trzy możliwe okładki. Nie możemy się zdecydować, którą lubimy najbardziej. Chwilę po ogłoszeniu tych informacji, okazało się, że Rih pojawi się także na okładkach Elle UK oraz Elle Portugal. Sesja zdjęciowa robi wrażenie. Makijaż Rihanny został wykonany przy użyciu kosmetyków z jej linii Fenty Beauty. Sam wywiad także jest po części powiązany z premierą Fenty Beauty. Co ciekawe, podczas wywiadu pytania zadawała nie tylko redakcja Elle, ale także znajomi i przyjaciele artystki, m.in. Eminem, David Copperfield, Zac Posen czy Tyra Banks. Poniżej mała zapowiedź wywiadu. I na koniec najważniejsze pytanie! Którą z okładek lubicie najbardziej? Nie wątpimy, że widzieliście już wszystkie! Tutaj znajdziecie też filmik wykonany za kulisami sesji zdjęciowej!

 

 

#Rihanna dla październikowego Elle! Robi wrażenie! Co sądzicie? 🙂

Post udostępniony przez Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)

 

 

 

 

David Copperfield, magik: Nie żartuję, to prawdziwa oferta. Mogę sprawić, że znikniesz i pojawisz się ponownie gdziekolwiek chcesz na świecie. Gdzie chciałabyś się udać i dlaczego?

Rihanna:  10 minut przed tym, gdy straciłam dziewictwo. Trzymam Cię za słowo! LOL.

 

Elle: Kiedy po raz pierwszy miałaś na sobie szminkę?

Rihanna: Szminka zawsze sprawiała, że wpadałam w tarapaty. Bez względu na to czy było to w domu za czasów mojego dzieciństwa, czy w czasach mojej młodości, gdy zaczynałam karierę. Zawsze czułam potrzebę, by móc się nią pomalować. Dlatego łamałam wszystkie możliwe zakazy, które nie pozwalały się malować. Teraz szminka jest jak moja sekretna broń!

 

Elle: Najbardziej szalona rzecz w Twoim życiu, która zrobiłaś dla piękna? Zrobiłabyś to ponownie?

Rihanna: Gorset! I zrobiłabym to ponownie. Nosiłabym go codziennie, gdyby tylko powrócił do dzisiejszych czasów.

 

 

Rihanna’s @elleusa and @elleuk covers. 💜💛

Post udostępniony przez Rihanna Daily (@rihannadaily)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *