Anti World Tour: przegląd strojów

Koncert w ramach Anti World Tour w Warszawie zbliża się wielkimi krokami! Do 5. sierpnia pozostało już tylko 10 dni! My powoli zaczynamy przygotowania. Z tego też powodu postanowiliśmy stworzyć specjalny post dotyczący strojów, które Rih używa podczas trasy. Poniżej zaprezentujemy Wam przegląd kreacji i czterech aktów jakie występują podczas Anti World Tour. Na początek warto poznać kilka nazwisk. Są to nazwiska osób, które na co dzień dbają o wygląd Rihanny. Stylistą Rih jest Mel Ottenberg. Mylah Morales zajmuje się makijażem, zaś Yusef Williams to fryzjer Rihanny.

Akt I

Podczas aktu pierwszego Rihanna śpiewa takie piosenki jak Stay, Love The Way You Lie (Part II), Woo, Sex With Me, Birthday Cake, Pour It Up, Numb oraz Bitch Better Have My Money. Pierwsze dwa utwory są śpiewane na scenie B, czyli mniejszej scenie znajdującej się w środku areny. Kolejne dwie piosenki Rih wykonuje podczas przejazdu na kładce na scenę główną. Początkowo Rihanna występuje w długim, białym płaszczu zaprojektowanym przez Craiga Greena. Po jakimś czasie artystka ściąga go. Później prezentuje się w kremowo-szarym stroju projektu Adama Selmana. Wysokie buty zapinane pasem w pasie są autorstwa Giuseppe Zanotti. Biżuteria Rihanny pochodzi od Jacquie Aiche.

plaszcz
a1
Akt II

Akt drugi rozpoczyna się akustyczną wersją piosenki Goodnight Gotham. Początkowo Rih wykonywała tu piosenkę Pose, która była zawarta na końcu pierwszego aktu. Dalej artystka śpiewa Consideration, Live Your Life / Run This Town / All Of The Lights, Umbrellę oraz Desperado. Tym razem gwiazda ma na sobie beżowy kombinezon projektu Adama Selmana oraz buty prosto od Manolo Blahnika.

awt2
awt3
Akt III

Kolejna, nieco bardziej żywa i taneczna część show rozpoczyna się wraz z piosenką Man Down. Dalszymi utworami są Rude Boy, Work, Take Care, We Found Love zmiksowane z How Deep Is Your Love oraz Where Have You Been. Rih tym razem ukazuje się publiczności w dużo delikatniejszym, czarnym kombinezonie od Armani Prive. Strój prezentuje się wspaniale. Podczas tańca widoczne są frędzelki, które migoczą w blasku świateł. Buty po raz kolejny zaprojektował Manolo Blahnik.

awt5awt

Akt IV

Ostatnia część koncertu to uspokojenie atmosfery. Rihanna wykonuje takie utwory jak Needed Me, Same Ol’ Mistakes, Diamonds, Four Five Seconds, Love On The Brain oraz Kiss It Better. Podczas niektórych koncertów piosenki FFS oraz KIB nie zostały zaśpiewane z powodu ciszy nocnej jaka obowiązywała w danych miejscach. Z kolei w Lyonie utwór Love On The Brain nie został wykonany, ponieważ Rihanna podczas koncertu była osłabiona i jej stan zdrowia na to nie pozwolił. W akcie czwartym Rih ubrana jest w ciemny żakiet i eleganckie spodnie projektu Y/Project. Jej brązowy, skórzany gorset pochodzi od LA Roxx. Artystka kolejny raz ma na sobie buty projektu Manolo Blahnika. Początkowo gwiazda występuje w okularach Christiana Diora. Biżuteria jaką wykorzystuje Rihanna jest zaprojektowana przez Jacquie Aiche.

awte

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *