Rihanna na Billboard Music Awards

Zgodnie z planem Rihanna pojawiła się na tegorocznej gali Billboard Music Awards. Artystka dotarła na czerwony dywan na kilka minut przed rozpoczęciem całej imprezy. Rih zaprezentowała się w jedwabnej, brązowej sukience zaprojektowanej przez francuskiego projektanta Thierry’ego Muglera. Kreacja pochodzi z wiosenno-letniej kolekcji z roku 1988. Buty założone przez artystkę są projektu Manolo Blahnika. RiRi została wystylizowana przez Mela Ottenberga. Rihanna podczas swojego specjalnego występu zaśpiewała piosenkę…Love On The Brain! To dopiero niespodzianka! Występ możecie zobaczyć tutaj. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

#Rihanna x #BBMAs

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rihanna Daily Poland (@rihannapolandofficial)

 

Rihannie niestety nie udało się wygrać wszystkich kategorii, w których była nominowana. Jednak mimo to artystka zdobyła statuetkę Billboard Chart Achievement Award. Była to nagroda o której przyznaniu zadecydowali fani. Dzięki ich głosom trafiła ona właśnie do Rih! Poniżej jej przemowa wykonana podczas odbioru nagrody:

Chciałabym podziękować przede wszystkim swoim fanom. Moim fanom, ale także ludziom, którzy mnie wspierają. Prawdopodobnie nie wszyscy są moimi fanami, ale jednak są zainspirowani moją muzyką, pracą i sztuką, którą tworzę.  Dziękuję za to wsparcie. Bardzo dziękuję też Billboardowi. Dotychczas nasza współpraca była niesamowita. Czuję się bardzo szczęśliwa, że jestem tutaj, otrzymując teraz tą  nagrodę. Dziękuję!


Visit www.rihannavault.com for more pictures from #BillboardMusicAwards

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rihanna Daily (@rihannadaily)

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *