ANTIDiary – The Bedroom – Pierwsza zapowiedź

Wczoraj wieczorem Rihanna odsłoniła pierwszy element układanki – w aplikacji AntiDiary.com mogliśmy zobaczyć pierwszy pokój ‚The Bedroom” – Sypialnię. Zanim fani w pełni zrozumieli znaczenie pomieszczenia w czasie przerw reklamowych rozdania nagród American Music Awards pojawiły się kolejne zapowiedzi!! Co to wszystko oznacza?! Sprawdźcie naszą teorię!

THE BEDROOM

thebedroom

Wchodząc na stronę AntiDiary za pomocą urządzeń mobilnych (tylko) możemy otworzyć pierwszy pokój. Filmik rozpoczyna się ujęciem leżącego na ziemi klucza z napisem R8. Idąc dalej widzimy dziewczynkę z okładki ANTI – z koroną na głowie. Wchodzimy do sypialni…

Aplikacja umożliwia nam rozglądanie się po pokoju. Najpierw patrzymy w lewą stronę. Widzimy tajemnicze rysunki na ścianie. Po odczekaniu, aż „załaduje się wskaźnik” otwieramy galerię zdjęć.

anti1 anti2 anti3 anti4

Rysunki te symbolizują marzenia o podróżowaniu, muzyce. Wracamy do pokoju. Wskaźnikiem najeżdżamy na rowerek.

Ładuje się pierwszy filmik. Widzimy małą dziewczynkę ubraną w chłopięcy strój. Symbolizuje to chłopięcą stronę Rihanny. Piosenkarka zdradziła kiedyś, że kiedy była mała ubierała się jak chłopczyca. W filmiku pojawia się druga dziewczynka, tym razem ubrana w sukienkę – to symbolizuje drugą stronę Rihanny – bardziej delikatną, dziewczęcą. Dzieci chowają się pod okryciem łóżka, a w pokoju pojawia się „dziewczynka ANTI” z koroną na oczach. W tle widzimy niebieski pokój. Kolor ten pojawia się wielokrotnie w kolejnych zapowiedziach.

Clipboard13

Wracamy do sypialni. Wskaźnik ładujemy na telefonie na łóżko i dzięki temu możemy zajrzeć pod łóżko.

Widzimy kartkę z nutami złożoną w papierowy samolocik.

bedroom_paper_airplane

Na następnym obrazku pojawia się napis, mówiący, że możemy wyjść także poza ten świat. Jest to link prowadzący do Instagrama tajemniczego klucznika – IAMTHEKEYHOLDER.

iamthekeyholder

Widzimy tajemnicze lokalizacje z różnych miast w Stanach.

Kolejny obrazek z sypialni to książka z podpisem:

bedroom_Note_portrait

„Najdroższa Robyn, w Twoim głosie jest złoto, idź za nim. Z wyrazami miłości, X”

Wracamy do sypialni. Ładujemy wskaźnik na konia na biegunach. Ładuje się ten sam filmik co w przypadku „Chłopczycy” jednak teraz zaczynamy od dziewczynki siedzącej przy fortepianie śpiewającej tajemniczy utwór.

Pierwszy pokój – R1 – symbolizuje początek kariery Rihanny. Album „Music Of The Sun”. RiRi była przestraszoną małą dziewczynką, w której zobaczyć można było dwie natury – delikatną i chłopięcą. Marzyła o podróżach i podbiciu świata za sprawą swojej muzyki. Wkrótce jej sen się spełnił i wyruszyła z rodzinnego Barbadosu do Ameryki gdzie zaczęła realizować swoje marzenie. W pokoju możemy zobaczyć zarówno piasek na podłodze symbolizujący Barbados jak i niebo na suficie – oznacza to, że marzenia Rihanny nie miały granic!

Cierpliwość otworzy kolejne pokoje!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *