Diamonds World Tour – Polska!

Artykuł Michała F.

W końcu nadszedł ten dzień! Nasza idolka zaśpiewała w Polsce, w Gdyni, na scenie Heineken Open’er Festival. Na koncercie pojawiło się ponad 50 tysięcy ludzi! Jest to jeden z największych (jeśli nie największy!) tegorocznych koncertów w Polsce oraz drugi wynik w historii Open’er Festival!

DWTPOLSKA8

Rihanna przyleciała do Polski już 6 lipca, czym chwaliła się na Instagramie. Od razu udała się na ostatni dzień festiwalu na koncert Kings of Leon! Następnie udała się do pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton w Sopocie, gdzie na prywatnej plaży spędziła prawie cały dzień!

DWTPOLSKA2

Pomijając słabą organizację Alter Artu, jak i całej załogi festiwalowej, w końcu na Golden Circle zebrała się ogromna widownia z opaskami, w oczekiwaniu na support – Dizzee Rascal. Chłopcy genialnie rozgrzali publiczność! To tylko podnieciło fanów i zagrzewało do czekania na idolkę!

Rihanna spóźniła się na koncert o godzinę, z powodu temperatury na scenie oraz miała problem z dojazdem, ponieważ gdy była w drodze na lotnisko Gdynia-Kosakowo, zbierało się wtedy najwięcej ludzi i nawet jej trudno było się dostać na koncert!

DWTPOLSKA3

Wbrew wszystkim negatywnym recenzjom mediów i ‚hejterów’, Rihanna wcale nie używała playbacku! Jak słusznie stwierdził portal ESKA.pl: „[…]naprawdę nie śpiewała z playbacku. Miała włączony półplayback podczas tańca, ale nawet nie udawała, że z niego korzysta. Zresztą taki półplayback jest normalny na koncertach, na których artysta dużo się rusza.” Widownia świetnie się bawiła przy utworach Rihanny, zarówno tych nowszych, jak Pour It Up i Diamonds, ale również tych starszych – Umbrella, Don’t Stop The Music, czy Rockstar 101!

DWTPOLSKA4

Jeśli mówimy o Pour It Up i Diamonds, to z pewnością nie można nie wspomnieć o koncertowych akcjach! Mowa o DOLARACH i ŚWIATEŁKACH! Cóż rzec – obie akcje udały się znakomicie! Tysiące ludzi było świetnie przygotowanych do koncertu, ale także ekipa strony, jak i wielu fanów rozdawało dolary, tłumaczyło, na czym polega akcja i mówiła o światełkach! Na widok dolarów Rihanna uśmiechnęła się – trudno nie zauważyć tysięcy banknotów w powietrzu! Na Diamonds artystka podziękowała fanom, widok światełek był przepiękny, jednakże nadal nie ma dobrego zdjęcia, które by to uchwyciło, jednak światełek było w górze co najmniej kilkanaście tysięcy! Zostaliśmy nawet uchwyceni na telebimie, a producenci nieco przygasili światło sceny, aby zwiększyć efektowność akcji!

DWTPOLSKA10

DIAMONDS WORLD TOUR – 7 LIPCA 2013, GDYNIA – SETLISTA

ACT I

1. Intro / Phresh Out The Runway
2. Birthday Cake (Remix)
3. Talk That Talk
4. Pour It Up
5. Numb

ACT II

6. You Da One
7. Man Down
8. Rude Boy
9. What’s My Name?

ACT III

10. Jump
11. Umbrella
12. All Of The Lights
13. Rockstar 101
14. What Now

ACT IV

15. Take A Bow / Cold Case Love
16. Hate That I Love You

ACT V

17. We Found Love
18. S&M / Only Girl (In The World) / Don’t Stop The Music
19. Where Have You Been

ENCORE

20. Stay
21. Diamonds

DWTPOLSKA5

„Polska! Wrócę tutaj! I mam nadzieję, że już wkrótce! Chciałabym podziękować wszystkim, którzy przybyli, czyniąc moją noc tutaj. Dziękuję Wam za dawanie mi TYLE miłości i TYLE energii za każdym razem, gdy tu jestem! Na zawsze Was kocham! Zróbcie hałas dla siebie samych! Nikt nie wychodzi, dopóki nie skończymy tej piosenki!”

DWTPOLSKA6

Przypominamy o tym, abyście wysyłali do nas recenzje, zdjęcia i filmiki z koncertu na maila: RPForumG4L@gmail.com! Czekamy na Wasze sprawozdania! 🙂

DWTPOLSKA7

Więcej zdjęć oraz filmiki na naszej facebookowej stronie oraz na RihannaDaily.com!

 

Autor: Michał F.

3 Komentarzy

Skomentuj
  1. 2 Najlepszy koncert na jakim byłem przez całe swoje życie <333 Niesamowita energia na scenie , niesamowity głos , wspaniała choreografia , wspaniałe efekty i piękna jak zawsze Rihanna <3 Support również dał czadu Dizzee !! Yeah

  2. Wzruszyłam się tym tekstem :’) Kocham ją !!! Niestety nie byłam na tym koncercie chociaż bardzo chciałam na następny na pewno pojadę!!! <3

  3. Podczas jakich piosenek Riri schodziła do fanów, bo mówili, że często schodziła, a jak ja oglądam filmiki z koncertu to tylko widziałam, że zeszła podczas S&M i została zmacana przez jakiegoś szczęśliwca hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *